Güzellik

Yılbaşı Gecesi Makyajı Nasıl Olmalı?

2019’un son gecesi, 2020’nin ilk dakikalarını muhteşem şekilde karşılamaya hazır mısınız? Yeni yılın ilk dakikalarında şıklığınız ve olağan güzelliğinizle girmek için en iddialı, trend gece makyajını unutmayın. Çevrenizdeki herkesi büyülü makyajınızla etkileyecek, gecenin kraliçesi sizler olacak.

En şık ve iddialı makyaj alternatifleri için makalemizi okumaya devam edin.

1- Sonbaharın bakır, toprak tonları

Kış ayında olsak da sonbaharın tonlarından vazgeçmeyin. Kahvenin ve kızılın muhteşem uyumu bu gece sizi bir adım öne çıkaracak. Kiremit tonlarında bir rujla makyajın gücünü arttırırken, göz kapaklarınıza bolca kahve tonu far sürün. Göz kapaklarının iç kısmına aydınlatıcı sürerek ışıltınızı iyice belirginleştirin.

2- Islak görünümlü ışıltılı göz kapakları

Bu yılın trendi olan ıslak görünümlü, ışıltılı göz kapaklarını bu gecede kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınızın iç kısmına parlak göz farını opak bir katman halinde sürerken, dış kısımlarına nötr tonlarda sürmeyi ihmal etmeyin. Gigi Hadid’in alternatif göz makyajı olarak geçen bu makyaj önerisi gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartacak.

3- Neon renkler

Neon turuncu, kırmızı gibi renklerin can alıcı parlaklığını neden bu gece denemeyesiniz ki? Geri kalan makyajınızı sade ve yumuşak tonlarda yaparken, göz kapaklarınıza süreceğiniz neon renkler ne kadar cesur ve eğlenceli biri olduğunuzu kanıtlayacak.

4- Kaş kontür ile mükemmel görüntü

Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda etkisini sürdürecek olan kaş kontür ile kusursuzluğun resmini çizebilirsiniz. Muntazam kaşlar ve aydınlatıcı ile kim gözlerini sizden alabilir ki?

5- Dudaklar

Dudaklarımızı renklendirmeden yılbaşı makyajını tamamlayamayız. Koyu ve ışıltılı bir göz makyajı yapmışken, nude tonlarda rujlarla dudaklarınız bir çiçek gibi açacak.

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap