Diyet

Yağ yaktırıp zayıflamaya yardımcı olan kahve tarifi

İştahınızı bir türlü kesemiyor sürekli yemek yemek istiyorsanız, sizlere harika bir kahve tarifimiz var. Kahve sevenler için benzersiz bir aroma sunan tarifimiz yağlarınızın yakılmasına ve iştahınızın azalmasına neden olacak.  Kafeinin zayıflama yöntemleri arasında mükemmel sonuçlar doğurduğunu diğer yazılarımızda da okumuştunuz.  Gün içinde akşam yemeğinden önce içeceğiniz kahveyle birlikte hızlı sonuçlar alacak, istediğiniz ideal kilonuza hemen kavuşacaksınız.

Zayıflamaya yardımcı olan kahve tarifimizi en az 1 hafta boyunca düzenli olarak uygulamalısınız.  Akşam yemeğinden 1 saat önce kahve kürünü içerek iştahınızda azalma yaşandığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.  Böylelikle akşam yemeklerinde fazla yemek yemekten kaçınarak, yaktığınız yağı vücudunuzdan ter ile birlikte atabilirsiniz.  Kahve kürünün bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise kahveyi içtikten sonra mutlaka 2 bardak su içmelisiniz.

Kahve kürü yağ yakmanıza neden olurken idrar söktürücü özelliğiyle vücudunuzda biriken toksinleri de atmanızı sağlayacak.

Zayıflamaya yardımcı yağ yaktıran kahve tarifi

  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi
  • 1 bardak yağsız süt

Bir bardak sütün içine koyacağınız çubuk tarçınla birlikte kaynatarak, 4 saat kadar bekletin.  Tarçının tüm özü süte geçtikten sonra içerisine bir tatlı kaşığı kahve ekleyerek bir taşım kaynatın.  Kahve kürünüzü ister sıcak isterseniz ılık şekilde tüketebilirsiniz…

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap