Diyet

Ünlülerin zayıf kalma sırları

Formda kalmayı başararak ekranlara daima fit çıkan ünlülerin baş vurduğu zayıflama yöntemleri!

1- Irina Shayk

Bir çocuk annesi olan dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Shayk, her sabah uyandığında yüzünü buzlu suyla yıkadığını açıkladı. Kahvaltıda kahve tükettiğini ve gün içinde formda kalmak için yeşil çay tükettiğini söylüyor.

2- Jennifer Aniston

Yeni güne limonlu sıcak su içerek başlayan Aniston, kahvaltıdan önce 20 dakika meditasyon yapıyor. Günün ilerleyen saatlerinde 30 dakika bisiklet çeviren ünlü oyuncu, sabah kahvaltıda yeşilliklerden ve maca kökü tozu içeren bir karışım içiyor.

3- Jessica Alba

Kahvaltıda muz ve yulaf ezmesi tüketen üç çocuk annesi Alba, iki hafta boyunca sabahları limonlu su içiyor. Devamında iki hafta ara vererek rutinine devam ediyor. Dışarıdan hazır yemek yemeyecek güzel oyuncu sadece sağlıklı besleniyor.

4- Adriana Lima

Ünlü model sağlıklı beslenmenin yanında defileye çıkmadan 9 dokuz gün öncesinde özel bir diyet uyguluyor. Toz yumurta içeren protein karışımı tüketen Lima, defilenin yapılacağı son 12 saat öncesinde kesinlikle sıvı tüketmiyor.

5- Christina Aguilera

Reiki ile zayıflayan ünlü şarkıcı aynı zamanda renk diyeti uyguluyor. Bu sayede gün içinde aynı renk besinleri tüketiyor, diğer günlerde farklı renkte ki besinleri tüketiyor.

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap