Diyet

Günde yarım kilo vermenizi sağlayan zayıflatan karışım

Fazla kilolarından muzdarip olan binlerce kişi çabuk zayıflamak ve istediği kiloya ulaşmak için birçok alternatif yol denemiştir. Denedikleri bu zayıflama yöntemleri çoğu zaman hızlı bir şekilde kilo vermelerini sağlasa da devamında verdiklerini misliyle geri almalarına neden oluyor.

Doğru beslenme, egzersiz ve diyet olmadan uygulanan yöntemlerin çoğu ne yazık ki kalıcı değil anlık çözümler doğurmaktadır. Size vereceğimiz zayıflatan karışımı diyete ve egzersize ek olarak uyguladığınızda kilo verme hızınızı arttırarak daha çabuk zayıflamanızı sağlayacak.

Zayıflatan karışım sayesinde yarım kilo ve daha fazlasını verirken, kısa zaman içinde istediğiniz kiloya erişebileceksiniz.  Haftada iki gün üst üst uygulayacağınız bu tarifi her gün tüketmemelisiniz.  Vücudunuzun bağışıklık kazanmaması adına hafta da iki gün veya üç gün kullanmanız yeterlidir.

Zayıflatan Karışım Tarifi

  • Zencefil
  • Zerdeçal
  • Tarçın
  • Yoğurt

Zencefil, zerdeçal ve tarçın karışımından bir tatlı kaşığını 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurdun içine katarak karıştırın.  Gece yatmadan 2 saat önce tüketerek, uyuduğunuz süreye kadar bolca su tüketin.  Uyuduğunuz sürece karışım sayesinde yağ yakmaya devam etmiş olacaksınız…

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap