Diyet

Fazla Kilo Kaybını Vaat Eden Dünya Starlarının Hollywood Diyeti

Dünya starlarının ekranlarda zayıf ve fit görünmelerini sağlayan bir sırları olduğunu biliyor muydunuz? Evet, şimdi sizlere Hollywood starlarının formda kalmalarına neden olan diyeti sizlerle paylaşıyoruz.  Adını Hollwood’dan bu beslenme şeklini 4 hafta düzenli olarak uygularsanız en 12 en fazlada 18  kilo verebilirsiniz.

Hollywood diyeti 3 ana öğün ve 1 ara öğünden oluşmaktadır.  Gün içinde bolca sıvı tüketmeli, akşam 8’den sonra yemeyi bırakmalısınız.  Bu diyet yönteminde işlenmiş şeker, patates, pirinç, ananas, bal, havuç ve alkol kesinlikle yer almaz. Dört hafta boyunca istikrarlı bir şekilde diyeti tekrarlamanız halinde hızlı kilo vererek çabucak zayıflayacak, aynadaki yeni görüntünüze şaşırıp kalacaksınız. Ara öğünlerde yeşil elma, 10 adet çiğ fındık yiyebilirsiniz.

Hoolywood Diyeti Nasıl Uygulanır?

1-Gün

Diyetin ilk aşamasını detoks bölümü oluşturur, gün içinde su, yeşil çay ve meyve suyu tüketerek vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlamalısınız. Diyetin süreceği 4 hafta da haftanın ilk günü detoks uygulayarak sadece sıvı tüketmelisiniz.

2-Gün

Diyetin bu ikinci bölümünü de detoks oluşturmaktadır.  Ödemlerinizden kurtulmak için su, yeşil çay, meyve suyu ve detoks sularını içerek toksinlerinizden kurtulacaksınız.

3-Gün

Kahvaltıda domates ve salatalık, 1 adet kaynamış yumurta, iki dilim yağsız peynir, 1 dilim çavdar ekmeği ve yeşil çay tüketin. Öğle yemeğinde Limonlu ve zeytinyağlı yeşillik salatası yemelisiniz.  Akşam yemeğinde ise 100 gram ızgara tavuk göğsü ve haşlanmış brokoli yemelisiniz.

4-Gün

Salatalık ve domatesten oluşan söğüş, 2 dilim yağsız peynir, 1 bardak yeşil çay ve yarım dilim çavdar ekmeği.  Öğle yemeğinde göbek marul ve rokayla hazırlayacağınız bol limonlu salata. Akşam yemeği olarak da 5 adet mantar ve 2 adet yumurtayla yapacağınız omleti yemelisiniz.

5-Gün 

Kahvaltıda domates ve salatalık, 2 dilim yağsız peynir ve yeşil çay.  Öğle yemeğinde bol limonlu salata ve yarım tabak mercimek çorbası.  Akşam yemeğinde yarım porsiyon balık ızgara ve yeşillik salatası yiyebilirsiniz…

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap