Güzellik

Dünyaca Ünlü Kadınların Güzellik Sırları

Listemizde yer alan kadınların hepsi tüm dünyaya güzellikleriyle nam salmış isimler. Fizikleri, ilgi toplayan giyimleriyle birlikte ekranlarda daha genç ve güzeller.

Milyonlarca takipçisi ve seveni olan bu ünlü kadınlarımızın güzellik sırlarını sizler için araştırıp listeledik.

1- Jennifer Lopez: Muhteşem fiziğiyle ve asla yaşlanmayan cildiyle yıllara meydan okuyan Lopez, tam bir yaban mersini hastası. C vitamini deposu olan yaban mersini cilde çok iyi geldiği gibi bağışıklık sistemine yardımcıdır.

2- Penelope Cruz: Bir türlü yaş almayan dünya starlarımızdan biri olan ödüllü oyuncumuz Penelope cruz, bitter çikolata düşkünü. Antioksidan bakımından zengin olan bitter çikolataya benzemiyor mu zaten?

3- Kım Kardashian; esmer kadın denildiğinde akla ilk gelen, yuvarlak hatlarıyla zayıflık algısını yıkan Kım sağlıklı beslenme ve eski egzersiz anlayışını benimsemiş durumda. Kalçalarında selülit oluşmaması içinse krem kullandığı biliniyor.

4- Megan Fox: bir dönemin fırtına gibi esen, tüm erkeklerin dillerinden düşürmediği isim olan Fox sandığınızın aksine diyet yada egzersizlere pek düşkün değil. Öğün öncelerinde içtiği elma sirkeli su sayesinde formunu koruyor. Zararlı toksinlerden kurtulmanın en iyi yollarından birinin elma sirkesi olduğunun farkında!

5- Miranda Kerr: Victoria secret meleklerinden biri olan Kerr, podyumların mavi gözlü en güzel kadınlardan biri. Bu güzelliğini ve fit görünümünü ise sıcak suya eklediği limonda buluyor. Metabolizmayı hızlandıran, vücudu temizliğine sahip olan limon suyu doğal olarak zayıf kalmasına da yardımcı oluyor.

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap