Diyet

3 Günde 5 Kilo Verdiren İngiliz Çayı Tarifi

Denenmiş ve kesin sonuçların aldındığı İngiliz çayıyla kışın alınan fazla kilolardan kurtulmaya hazır mısınız? Vücudunuzda biriken toksinleri atmakla birlikte yağları yakıp, en kısa süre de istediğiniz ideal kiloya kavuşabilirsiniz.

İngilizlerin kurtarıcı tarifi olan bu detoks çayı ödemden ve şişkinliklerden kurtulmanızı ayrıca sindirim sisteminizin düzene girmesini sağlıyor. Etkili ve hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan bu tarif hem zahmetsiz hem de masrafsız.

Kullanım talimatlarına harfiyen uyarak düzenli olarak tükettiğinizde ilk etkinin iştahınızı kapandığı olacaktır. Tok tutan İngiliz çayı, içerisindeki yeşil çayı sayesinde yağlar yakımını da hızlandırıyor. Sağlıklı beslendiğiniz ve egzersiz yaptığınız sürece 3 günde 4 kilo vererek ödemden kurtulabilirsiniz. Çayı 5 günlük periyotlar halinde kullanmaya devam ettiğiniz de ise kilo verme hızınız biraz yavaşlasa da kilo kaybı devam edecektir.

Ancak diyet ve spor yapmadan çayı tüketmeye devam ettiğiniz de verdiğiniz 4 kilo yerinde sayacaktır.

Zayıflatan İngiliz Çayı Tarifi;

İngiliz çayımız için sadece iki malzemeye ihtiyacımız var bunlar; Yeşil çay ve süt.Bir bardak suyun içine bir yemek kaşığı yeşil çay ekleyip kaynatın, 5 dakika demledikten sonra üzerine aynı oranda süt eklenmelidir. Koyu bir hal alan çayı karıştırıp ılımasını bekledikten sonra içebilirsiniz.

İngiliz çayı tüketimi;

Gün içinde taze olarak hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Abartıya kaçmadan günde 2 ya da 3 defa olmak üzere ana yemeklerden önce tüketin. İştah kapatan etkisi nedeniyle ara öğün olarak kullanılmalıdır.

5 gün tükettikten sonra ara vermeli vücudunuzun dinlenmesini sağlamalısınız, bir kaç gün sonrasında tekrar 5 gün boyunca tüketebilirsiniz…

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap