Spor

2020 Fitness Trendleri

2020 yılının henüz başındayken kendinize koyduğunuz hedefleri gerçekleştirmek için harekete geçin. Yaz ayları gelesiye kadar istediğiniz forma ulaşıp, hep giymek istediğiniz o bikiniyi giyeceksiniz. Hayatınızda ters giden her şeyi 2019’da bırakıp, bu yıl da yenilikten ve mutluluktan yana olun. Hayat enerjinizi bir an düşürmeden, yüksek temponuzla yapmak istediğiniz ne varsa yapabilirsiniz.

Hep yoga mı yapmak istemiştiniz, yoksa saçlarınızı savurarak dans etmeye hep özenmiş miydiniz? Daha ne duruyorsunuz, trendleri deneyerek kendinize en uyanı bulacağınız sene bu sene.

Karma Yoga’ya ne dersiniz?

Yoga’yı muhakkak duymuşsunuzdur ancak fitness ile birleştirmeye ne dersiniz? Hem ruhsal hemde fiziksel olarak rahatlayacağınız bu egzersiz sizi eskisinden daha da güçlü kılacak. Fitness’ın hızıyla yoganın esnekliğini birleştirmeye hazırlıklı olun.

Grup Aktivitesine yazıl!

Yalnızlık sana göre değilse ve canın sıkılıyorsa grup egzersizler tam senlik demektir. Yeni insanlarla tanışmanın ekstrası olarak birlikte eğlenceli vakitler geçirmeniz işten bile değil.

Ritmi yükselterek dans et!

2020 yenilikleriyle geldi dediğimizde bize inanmalısın. Kendini müziğin ritmine bırak, bedenin sana ne kadar heyecanlı ve istekli olduğunu gösterecek. Zumba, Salsa, Latin Amerika, Baçata’yı fitness ile birleştirerek sıkılaşmakla kalma hemde zayıfla. Aynı zamanda meditasyon hissi veren bu danslarla kardiyo yapıp, hızla kilo verebilirsin.

Size özel antrenman programı

Ne kadar özel olduğunuzu bizde biliyoruz. Lakin bir süredir yaptığınız egzersizden verim alamıyorsanız yeni bir program denemenin zamanı gelmiştir. Herkes aynı egzersiz programıyla başarıyı yakalayamaz, size ve vücut oranlarınıza göre personal tainer ile ortaklaşa yeni bir spor egzersiz programı oluşturun.

Reformer Pilatesle tanışın!

Özel tasarım aletiyle birlikte pilatesi eğlenceli bir hale getireceksiniz. Vücudunuz esnekliğini kazanırken güçlenecek, eh yaktığınız kalorilerde cabası!

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap