Diyet

1 Haftada 5 Kilo Zayıflamaya Hazır Mısın?

Uzun ve ağır diyetlerin sonuncunda hüsrana mı kapılıyorsunuz? Yediklerinizi içtiklerinizi azaltmasının, dakikalarca yürüş yapmanızın sonucunda istediğiniz ideal kiloya düşmediyseniz, harika bir formülümüz var.

Ödem attırıcı olarak bilinen, tatlılarda enfes bir aroma sağlayan Tarçının mucizevi bir şekilde kilo vermeye de yardımcı olduğunu duymuş muydunuz?

Metabolizmanın çalışmasını hızlandıran Tarçın, aroma olarak keskin bir madde olmasıyla birlikte tek başına tüketimi oldukça zor. Daha kolay bir şekilde tüketimi sağlamak için farklı yollarla Tarçını kilo vermede destekçi olarak kullanabilirsiniz. Tarçınlı su sayesinde yağ yakımını hızlandırıp, sindirim sisteminizi düzenliyor.

Ayrıca baş ağrısı ve migrene iyi gelen tarçının hafızayı güçlendirme özelliği de mevcut.

Tarçınlı Su tarifimize geçmeden önce mutlaka her hangi bir alerjik durumuz var ise doktorunuza başvurmayı unutmayın.

Kolay Zayıflama Yöntemi: Tarçınlı Su Tarifi

Malzemeler;

  1. İçme Suyu
  2. Tarçın

İçme şeklinize göre 1 litre (5 bardak) suya 4 adet kabuk tarçın katarak kaynatın. Karışımı soğuduktan sonra tüketmeye başlayabilirsiniz, özellikle de sabah aç karnına bir bardak, gece yatmadan önce de bir bardak içilmesi dahilinde olumlu sonuçlar almanız kolaylaşacak. İsterseniz tat vermesi için içine elma da dilimleyerek daha kolaylı içim sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap