Diyet

1 haftada 4 kilo verdiren zayıflama çayı

Hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak için zayıflamaya ve kilo vermeye karar verdiyseniz, size yardımcı olacak çay tarifiyle karşınızdayız.  Bilindiği üzere her diyet hafta başında yani Pazartesi başlar, azmeden ve gerçekten sabırlı olan kişiler mükemmel sonuç alır.  Diyetin ve egzersizin yardımıyla ilk haftalarda kolay ve hızlı bir şekilde kilo vermeye devam edersiniz.

Sizi önereceğimiz zayıflama çayı sayesinde kilo verme hızınızı arttırabilir, göbek yağlarınızın daha çabuk erimesini sağlayabilirsiniz.  7 günde 4 kilo verdiren zayıflama çayıyla ideal ölçülerinize daha çabuk kavuşacaksınız. Mucizevi çabuk zayıflatan bitki çayımızın tarifi!

Malzemeler

  • 2 adet yeşil elma
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 1 adet limon
  • 1 tatlı kaşığı tane karabiber
  • 3 litre içme suyu

Limon ve elmaları dört parçaya bölerek çekirdeklerini çıkarmadan suyun içine katın.  Diğer malzemeleri de içine ekleyerek kaynatın.  Kaynama zamanı olarak elmaların yumuşamasını bekleyin, yumuşadıktan sonra altını kapatarak ocaktan alın.

Karışımı süzün, çayımız tüketilmeye hazır olacak.  Gün içinde hepsini tüketecek şekilde yemeklerden 15 dakika önce için ve son olarak uyumadan yarım saat önce de bir bardak içmeyi unutmayın.  Zayıflama çayını ister sıcak ister soğuk şekilde tüketebilirsiniz. Günde 3-4 bardağı geçmeden tüketmeye dikkat edin, fazlası her zaman zarardır.  Metabolizmayı hızlandıran bitki çayı sayesinde daha kolay yağ yakacak, yediklerinizi hemen eriteceksiniz…

 

Yazar Hakkında

Semra Şenol

Yorum Yap