Ahmet Maranki Göbek Eritme – Göbek Zayıflama İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki den göbek eritme için mucize bitkisel formül. Bu bitkisel ev yapımı çözüm ile bölgesel yağların en belalılarından olan göbek yağlarını ve fazla kiloları vermek için sizlere mucize formül ve öneriler dizisi hazırladı. Şimdi göbek eriten bitkisel formülün tarifine geçelim.

Göbek eritme formülü için gerekli malzemeler:  20 gram  limon suyu, 10 gram susamyağı, 10 gram biberiye yağı,10 gram okaliptüs yağı. not: 10 gram yerine çorba kaşığı olarak ta hesap yapabilirsiniz.

Göbek eriten formülün yapılışı:  Yukarıdaki tüm malzemeleri bir kaseye dökerek karıştırın. Daha sonra elinizle göbek bölgesine oval hareketler ile uygulayın. Masaj biçiminde yağı göbeğe iyice yedirmelisiniz. Bu yöntemle göbek yağları belirli bir süre sonra gevşeyecek ve eriyecektir.  Bu kürü gece yatmadan önce 20 dakika boyunca uygularsanız 30 gün içerisinde göbek yğalarına kaşlıcı çözüm elde etmiş olacaksınız.

Göbek yağları zayıflaması için diyet ve egzersiz de önemli çözümlerdir. Masajla birlikte her gün 5 km yürüyüş yaparsanız sadece göbek yağları için değil, aynı zamanda kalça yağlarını da eritirsiniz.

Göbek eritme yöntemleri

Göbek nasıl eritilir: Göbek yağları çoğu kişinin estetik ve görünümünü etkilemektedir. Göbek yağlarından kurtulmak için sizlere vereceğim  göbek eriten formülü uygulayınız.

Göbek eritme yolları  yöntemleri ve çeşitleri, göbek nasıl eritilir

Göbek eriten besinler ve yiyecekler

Baklagillerden özellikle Bezelye, Fasulye, bakla, nohut, soya fasulyesi, mercimek tarzı besinler, kiraz, çilek, vişne tarzı yağ yakan ve zayıflatan meyveler kuru üzüm ve kayısı kurusu gibi kurutulmuş meyveler göbek yağlarını eritmeye iyi gelmektedir. Bu gıdalar yüksek glisemik indeks rakamından dolayı tok tutucu ve iştah kesici özellikleri vardır.

Göbek eriten İçecekler

Bir bardak su içerisine atacağınız 50 gram buzu yaz boyunca içerseniz 3 ayda 5 kilo zayıflama sağlarsınız. Buzlu su aynı zamanda bölgesel zayıflamak için doğal bir yöntemdir. Bira ve alkol göbek yapar. Çünkü yüksek kalori içerirler. Göbek yağlarından kurtulmak için bu içeceklerden uzak durun.

Göbek eriten Vitaminler

B, C, D ve K grubu vitaminler göbek yağlarını eritir. Ayrıca vücudun ihtiyacı olan potasyum ve kalsiyum minerallerini yeterli oranda alırsanız göbek yağlarına kesin çözüm bulmuş olursunuz.

Göbek eritme için egzersiz hareketleri

Göbek eriten egzersizler ve göbek zayıflama hareketleri,  göbeğe kalıcı çözüm sunar.

“Ahmet Maranki Göbek Eritme – Göbek Zayıflama İçin Bitkisel Çözüm” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir