Maranki zayıflama yöntemleri

Ahmet Maranki ile zayıflama yöntemleri denilince elbette akla gelen ilk şey, bitkisel şifa yöntemleri ile birlikte zayıflama kürleri dir. Ahmet Maranki zayıflama reçeteleri ile diğer klasik zayıflama formülleri aradındaki en önemli fark, maranki zayıflama kürlerinin hem zayıflatan hem de vücuda detoks kürü yaptıran zayıflama yöntemleri olmasıdır. Yani diğer bir deyişle Maranki zayıflama yöntemleri sadece zayıflama ve incelme sağlamazlar, aynı zamanda  sağlık ve uzun ömür kaynağıdırlar. Şimdi gelelim Maranki zayıflama yöntemleri olarak bilinen bitkisel yöntemlerin en önemlilerine

1) Maranki Lahana Kürü ile Zayıflama:

Lahana kürü ile zayıflama yöntemi, evde uygulanabilen ve herhangi bir ek malzeme maliyeti gerektirmeyen basit ama son derece etkili bir bitkisel zayıflama yoludur. Lahana kürünün güzelliği, her yerde kolayca bulunabilecek olan bir kış sebzesiyle yapılabilmesinde yatmaktadır. Evde zayıflamak isteyenler için lahana kürü ideal ve çabuk zayıflama sağlar.

Lahana kürü ile zayıflama nasıl yapılır?

Lahana zayıflama kürü yapılışı oldukça basittir. 2 litrelik kaynar suyun içerisine 400 gram  Lahana yaprağı atılarak 20 dakika boyunca bu şekilde kaynatılır. Lahanadaki bulunan yağ yakıcı enzimler ve bitkisel yağlar suya sirayet eder. Lahana suyunu bir bardağa koyarak her gün sabahları aç karnına 2 bardak içmenizi tavsiye ederiz. Lahana suyunun içerisine funda yaprağı, kekik, sinameki otu, mate yaprağı, zencefil ve yeşil çay gibi zayıflatan çaylar dan da katarak lahana kürünün etkisini artırabilirsiniz. Ancak bu bitkisel çayların yüksek oranda yağ yakıcı asit bulundurması nedeniyle günde 2 bardaktan fazla tüketmemenizi tavsiye ederiz. ahmet maranki lahana kürü aynı zamanda ahmet marankinin lahana kürü olarak ta bilinmektedir.

2) Maranki elma sirkesi ile zayıflama:

Elma sirkesi, günümüzde adeta yeniden keşfedilen bir bitkisel şifa kaynağıdır. Özellikle avrupada son 10 yıldır bitkisel zayıflama haplarında bolca kullanılan elma sirkesi özü, ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmıştır. Maranki nin elma sirkesinin bu denli popüler olmasındaki rolü elbette yadsınamaz. Elma sirkesi sadece zayıflamak için fayda sağlamazlar. Aynı zamanda saç dökülmesi tedavisi, cilt lekeleri, ciltteki kırışıklıklar gibi değişik sorunlara da bitkisel çözüm sunar. Elma sirkesinde bulunan ve yağ eriten bazı asitler, sindirim sırasında kana karışarak, kalça basen, göbek, karın bölgesi yağlarını eritmede ve bölgesel zayıflama yöntemi olarak ta işe yaramaktadır.

Maranki Elma sirkesi zayıflama kürü için gerekli malzemeler nelerdir

Elma sirkesi ile zayıflama kürü hazırlamak için: 1 bardak su, 2 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı süzme çam balı, yeterlidir. İsteğe bağlı olarak içerisine greyfurt suyu da katılabilir ( 3 tatlı kaşığı)

Maranki elma sirkesi formülü nasıl hazırlanır

Ilık su içerisine yukarıda bahsedilen maddeler ile birlikte elma sirkesi suyu karışıtırılır. Bir iki saat bekletildikten sonra sabah aç karnına ve akşam yatmadan 2 saat evvel içilir. Daha fazla tüketilmesi sakınca doğurabilir. Zira son derece kuvvetli bir zayıflama formülüdür. Elma sirkesi ile 1 haftada 2 kilo verebilmek mümkündür. Maranki elma sirkesi kürünü egzersiz ile kuvvetlendirmek elbette daha fazla zayıflama sağlar.

Oktay Usta Programında Ahmet Maranki Zayıflama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir